تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

 

مسابقات تیراندازی قهرمانی استان لرستان به مناسبت هفته بسیج برگزار شد .

 به گزارش  افلاک ورزشی ،مسابقه تیراندازی قهرمانی استان رده سنی جوانان وبزرگسالان که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج که در سالن خانه تیراندازی شهرستان خرم آباد برگزار شد ، با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد .

این مسابقه با شرکت حدود 90 نفر از ورزشکاران این رشته و با حضور آقایان علی پناه و صالحی نسب از اعضای شورای شهر خرم آباد ، سیدعلی کریمی معاونت  ورزش قهرمانی. ضرغام علیجانی معاونت توسعه مالی اداره کل ورزش وجوانان کلانتر مدیر شرکت نفت لرستان علیرضاشیرخانی هیات رئیسه تیراندازی سیاوش والیزاده نائب رئیس ، فلاحیان دبیر هیئت ، خانم جمشیدی نائب رئیس بانوان ،دکترنوشا شیرخانی رئیس کمیته پزشکی در محل خانه تیراندازی شهرستان خرم آباد برگزار شد .

صالحی نسب از اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد و عضو هیئت رئیسه تیراندازی استان در حاشیه برگزاری این مسابقه گفت : باتوجه به وجود استعدادهای فراوان رشته تیراندازی در استان لرستان تمام سعی و توان خود را برای بر طرف نمودن مشکلات و کاستی های سر راه تیراندازان لرستان انجام خواهیم داد .

 مهردادعلی پناه دیگر عضو شورای شهر نیز از امکان تفاهم با سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی استان جهت شکوفا شدن استعداد های لرستان و تلاش جهت این همکاری گفتند .

خدادادی رئیس هیئت تیراندازی استان نیز از روند رو به رشداین رشته  از جمله افزایش بیش از 50 درصدی بیمه شدگان این رشته در سال جاری نسبت به سال گذشته و سیر پیشرفت هیئت و برنامه های پیش رو سخنانی را ایراد داشت .

در پایان این مسابقات نتایج ذیل به دست آمد و ازنفرات برتر تجلیل گردید :

رده سنی بزرگسالان :

مقام اول تپانچه آقایان : محسن بیگی

مقام دوم تپانچه آقایان : محمد رضا طاهری

مقام سوم تپانچه آقایان : میثم زمانی

مقام اول تفنگ آقایان : حسین کردعلیوند

مقام دوم تفنگ آقایان : مجید اکبری

مقام سوم تفنگ آقایان : محمد معتمدی

مقام اول تپانچه بانوان : رویا نادری

مقام دوم تپانچه بانوان : اکرم رسولی

مقام سوم تپانچه بانوان : شهلا اشکش

مقام اول تفنگ بانوان : اعظم رسولی

مقام دوم تفنگ بانوان : اعظم سهرابی

مقام سوم تفنگ بانوان : سارا نظری سپهوند

رده سنی جوانان :

مقام اول تپانچه آقایان : حسین نیک نژاد

مقام دوم تپانچه آقایان : علی بیگی

مقام سوم تپانچه آقایان : محمد خلیلی

مقام اول تفنگ آقایان : محمد رضا جعفری

مقام دوم تفنگ آقایان : مهران آزادبخت

مقام سوم تفنگ آقایان : علی لک

مقام اول تپانچه بانوان : شکوه کریمی

مقام دوم تپانچه بانوان : مریم هداوند

مقام سوم تپانچه بانوان : هستی حاجیوند

مقام اول تفنگ بانوان:یلدا بهمنی

مقام دوم تفنگ بانوان : حورا سادات صدرنیا

مقام سوم تفنگ بانوان : مریم یگانه

در پایان نیز ازسرکارخانم زهراسمیعی بعنوان مربی قرانی بااهدا لوح تقدیروپاداش نقدی تجلیل بعمل آمد

 

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا