تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

معاون امور مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از در دست احداث بودن ۳۵ پروژه درمانی خیرساز در این استان خبر داد.

به گزارش افلاک، نادر همتی، در جمع خبرنگاران گفت: امروزه با توجه به محدودیت‌های مالی و اعتباری باید بتوان از سایر ظرفیت‌ها برای توسعه بخش بهداشت و درمان استفاده کرد.در کنار استفاده از خیران حوزه درمان، باید بتوان از ظرفیت سازمان‌های خارج از وزارت خانه برای بهبود وضعیت بهره برد.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته و رایزنی‌های انجام شده اکنون بنیادهای خیریه حضور فعالی در لرستان داشته و گام‌های مناسبی برای کمک به بهبود وضعیت و توسعه حوزه بهداشت و درمان برداشته‌اند.

معاون امور مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان به وجود ۳۵ پروژه خیرساز در حوزه بهداشت و درمان لرستان، عنوان کرد: اکنون ۳۵ پروژه خیرساز در حوزه سلامت لرستان در حال احداث هستند.

معاون امور مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: از تعداد کل پروژه اشاره شده ۱۱ طرح با اعتبار حدودی ۲۲ میلیارد تومان توسط بنیادهای خیریه احداث می‌شوند.

همتی خاطرنشان کرد: اکنون برای جذب هر چه بیشتر کمک‌های خیران داخلی و خارجی دفتر جذب مشارکت‌های این استان در چندین کشور در حال افتتاح بوده و امیدواریم بتوان با تبلیغات انجام شده به موفقیت‌های مناسبی دست یابیم. به عنوان نمونه اکنون سه مرکز جامع سلامت توسط بنیاد علوی در استان در حال احداث بوده و موسسه خیریه بیماران سرطانی نور نیز سال گذشته اقدام به افتتاح مرکز شیمی درمانی بیمارستان شهید رحیمی کرده است.
انتهای پیام

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا