تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سیاست و اعتقاد ما به هیچ وجه گسترش مراکز ترک اعتیاد ماده 16 نیست.

به گزارش افلاک، دکتر انوشیروان محسنی بندپی در مراسم اختتامیه نشست علمی تخصصی مدیران بهزیستی کشور با بیان اینکه بزرگترین رخداد اجتماعی این سه روز با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس، استاندار لرستان و سایر مقامات بلندپایه در لرستان برگزار شد، به برگزاری کارگروه‎های مختلف در این نشست اشاره کرد و ادامه داد: این کارگروه‎ها با بهترین نتایج و پیشنهادات انجام گرفت و قطعا بهترین ره‎آورد را به همراه خواهد داشت زیرا که از این پیشنهادات استفاده خواهیم کرد.

محسنی‎بندپی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت نیروهای استانی بیشترین استفاده را ببریم، اظهار کرد: 50 تا 60 دستگاه در بحث خانواده و پایداری آن تلاش‏های زیادی انجام می‎دهند و انتظار می‎رود بیشتر و بیشتر باهم هماهنگ شوند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در بحث اعتیاد نیز گفت: سیاست و اعتقاد بهزیستی به هیچ وجه گسترش مراکز ماده 16 نیست. بهزیستی قابلیت‎ها و پتانسیل‎های گسترده‎ای در بخش‎های مختلف دارد که سایر دستگاه‎ها نیز می‎توانند از آنها بهره گیرند.

وی تقویت گروه‎های همیار و خودیار را از استراتژی‎های بسیار مهم و اساسی بهزیستی اعلام کرد و یادآور شد: باید خدمات کیفی و استاندارد بهزیستی بیشتر و بیشتر شوند. توسعه cbr شهری در همین راستاست.

لازم به ذکر است نشست علمی تخصصی مدیران بهزیستی سراسر کشور به مدت سه روز به میزبانی لرستان و شهر خرم‎آباد برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا