به گزارش پایگاه خبری افلاک ورزشی، امیرحسین منظمی پیشکسوت والیبال ایران درخصوص عملکرد ملی‌پوشان ایران در بازی مقابل آمریکا صحبت کرد.

 امیر حسین منظمی در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به باخت سنگین تیم ملی ایران مقابل آمریکا در لیگ جهانی گفت: متاسفانه در بازی دیشب در همه فاکتورها بد عمل کردیم. هم در دفاع و هم در حمله تیم ایران بسیار بد عمل کرد و در شبی که در همه فاکتورها تیم ما ضعیف بود تیم آمریکا با تلفیقی از نیروهای جوان و باتجربه بازی بسیار خوبی را مقابل ما انجام داد و توانست با یک بازی منطقی در هر سه ست این بازی به برتری برسد.

وی در ادامه افزود: قطعا این باخت از لحاظ روحی روی بازیکنان اثر بد خواهد گذاشت ولی با توجه به اینکه هم سرمربی و بازیکنان حرفه‌ای هستند امیدوارم که خیلی زود به مسابقات برگردند و بتوانند بازی خوبی را مقابل لهستان و روسیه به نمایش بگذارند.

بازیکن لرستانی  سابق تیم ملی ایران درخصوص مصدومیت دو بازیکن اصلی تیم ایران و غیبتشان در این هفته از لیگ جهانی خاطرنشان کرد: معنوی‌نژاد در چند بازی گذشته نشان داد که حضورش در زمین بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند مفید باشد و نبودش در بازی شب گذشته بسیار محسوس بود. همچنین عادل غلامی نیز یکی از بهترین‌های ایران در چند بازی گذشته بوده که جای خالی‌اش در بازی مقابل آمریکا به تیم ضربه زد. البته این نباید برای تیم ملاک باشد و سرمربی برای بازیکنان باید جایگزین مناسبی داشته باشد.