تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

در روز پر ماجرای فیفا، دولت سوییس سپ بلاتر و دستیارانش در فیفا را ممنوع الخروج کرد. این درحالی است که پلیس سوییس امروز برای تحقیقاتی در مورد فیفا، وارد این سازمان شد.

 

به گزارش افلاک ورزشی نیوز، بلاتر نیز در واکنش به این اتفاقات بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است: هم اکنون، فوتبال در حال پشت سر گذاشتن زمان سختی است، هواداران و فیفا درحال گذراندن زمانی سخت هستند. ما متوجه شدیم که یک جو ناامیدکننده‌ای در قبال فیفا ایجاد شده است که امیدواریم این موضوع رفع شود. متاسفانه این اتفاقات درحال رخ دادن هستند و همه چیز باید شفاف سازی شود. ما از تحقیقات استقبال می کنیم و باور داریم که تحقیقات ایالات متحده و سوییس به ما در پیشرفت فیفا کمک خواهد کرد.

 

علیرغم جوسازی‌هایی که انجام شده است، اما من می خواهم بگویم که به صراحت اسقبال می کنیم از این تحقیقات و به همه مسئولان در این زمینه کمک خواهیم کرد. بگذارید من شفاف سخن بگویم: رفتارهای ناجوانمردانه و غیر اخلاقی در فیفا جایی ندارند و ما با خاطیان برخورد خواهیم کرد. ما کار خود را ادامه خواهیم داد و با شور و نشاط به پیشرفت فوتبال ادامه خواهیم داد تا شما همچنان اعتماد شما را جلب کنیم.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا