تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

 

 

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان نمایشگاه کتاب را یک رویداد باشکوه علمی و فرهنگی دانست.

به گزارش پایگاه خبری افلاک ورزشی، سید سعید شاهرخی در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه کتاب لرستان به بی بدیل بودن نقش کتاب در زندگی اشاره کرد و گفت: علی رغم بروز تکنولوژی های مختلف در حوزه اطلاع رسانی ، کتاب همچنان نقش ارزنده خود را حفط کرده است.

وی برگزاری نمایشگاه کتاب را یک رویداد علمی و فرهنگی مهم و قابل توجه دانست و افزود: این رویداد فرهنگی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان هر سال رقم می خورد و طی دو سال اخیر شاهد رشد کمی و کیفی حوزه کتاب در استان بوده ایم.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان بر ضرورت بالا بردن فرهنگ مطالعه در جامعه تاکید کرد و گفت: تبلیغ و ترویج فرهنگ کتابخوانی در قالب برگزاری نمایشگاه های کتاب و اقدامات مشابه فرهنگی می تواند باعث بالا رفتن فرهنگ مطالعه در جامعه شود.

شاهرخی اضافه کرد: برپایی نمایشگاه کتاب می تواند باعث سوق دادن کودکان و نوجوانان به مقوله کتاب و کتابخوانی موثر باشد.

وی بر فراهم کردن ابزار و بسترهای لازم برای بالا رفتن فرهنگ مطالعه در جامعه تاکید کرد و بیان داشت: توسعه کتابخانه ها به صورت جدی در دستورکار دولت قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان سطح نهمین نمایشگاه کتاب لرستان را هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی نسبت به نمایشگاه سال گذشته بالاتر دانست و گفت: در نهمین نمایشگاه کتاب استان شاهد رشد هشت درصدی تعداد عناوین کتاب نسبت به سال گذشته بوده ایم.

شاهرخی تصریح کرد: با توجه به اینکه نهمین نمایشگاه کتاب همزمان با اول مهر ماه و فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها برپا شده حضور بخش دانشگاهی در این نمایشگاه پررنگ تر خواهد بود.

وی بر حضور حداکثری مردم برای حضور در نمایشگاه کتاب تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه حدود ۳۵۰ ناشر از سراسر کشور در این نمایشگاه شرکت کرده اند مردم استان باید ازاین فرصت به نحو احسن استفاده کنند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا