تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

 

در هفتمین روز از مسابقات بوکس قهرمانی آسیادر  تایلندبا صعود وقطعی شدن مدال دو بوکسورهای لرستان به نیمه نهایی وپیروزی ارزشمند سپهوند در سنگین وزن در برابر حریف کره ای همراه بود.

صعود محرابی به نیمه نهایی

بوکسور وزن 75 کیلوگرم کشورمان با غلبه بر نماینده کشور میزبان به مرحله نیمه نهایی راه یافت و مدال برنز خود را قطعی کرد.

به گزارشپایگاه خبری افلاک ورزشی  هفتمین روز از مسابقات بوکس قهرمانی آسیا تایلند با یک پیروزی شیرین برای تیم ملی کشورمان همراه بود.سجاد محرابی نماینده وزن 75 کیلوگرم کشورمان در دومین دیدار خود مقابل بوکسور تایلندی در هر سه راند به پیروزی رسید تا با اقتدار پای به مرحله نیمه نهایی بگذارد.

محرابی در مرحله نیمه نهایی با ''ملیکوزیف بکتمیر'' بوکسور پر قدرت ازبکستانی دیدار می کند.وی با صعود به مرحله نیمه پایانی جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان دوحه را نیز بدست آورد.رضا مرادخانی در وزن 91 کیلوگرم دیگر نماینده کشورمان در روز هفتم رقابت های قهرمانی آسیا است که تا ساعاتی دیگر با بوکسور چینی دیدار می کند.

این رقابت ها از چهارم شهریورماه جاری با حضور 213 بوکسور از 22 کشور در شهر بانکوک آغاز شده است. از ایران نیز 10 بوکسور در این رقابت ها حضور دارند.

رقابت های بوکس قهرمانی آسیا - تایلند

مرادخانی چینی را شکست/ دومین مدال ایران قطعی شد

نماینده وزن 91 کیلوگرم ایران با راهیابی به مرحله نیمه نهایی مدال برنز و سهمیه جهانی خود را قطعی کرد.

 رضا مرادخانی در مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های بوکس قهرمانی آسیا به مصاف بوکسور چینی رفت و با ارائه یک نمایش قدرتمندانه در سه راند به پیروزی رسید و ضمن قطعی کردن مدال برنز خود حضورش در رقابت های قهرمانی جهان در دوحه را قعطی کرد. پیش از این سجاد محرابی بوکسور وزن 75 کیلوگرم نخستین سهمیه جهانی بوکس ایران را بدست آورده بود.

همچنین فردا(چهارشنبه) فروتن گل آرا در 60 کیلوگرم، امین قاسمی پور در 69 کیلوگرم، حسن شاهینی در 81 کیلوگرم و عبدالمجید سپهوند در +91 کیلوگرم به روی رینگ خواهند رفت.

بوکس قهرمانی آسیا

برد ارزشمند سپهوند برابر حریف کره‌ای

بوکسور وزن +91 کیلوگرم کشورمان در یک دیدار دشوار از سد مشتزن کره ای گذشت.

در چهارمین روز از مسابقات بوکس قهرمانی آسیا-تایلند عبدالمجید سپهوند بوکسور سنگین وزن کشورمان در یک دیدار نزدیک و حساس مقابل بوکسور کره ای با شایستگی به پیروزی رسید و راهش را برای دستیابی به مدال هموار کرد.

سپهوند در مرحله یک چهارم نهایی با بوکسوری از چین مبارزه خواهد کرد.

 

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا