تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

معاون فرهنگی ورزش و جوانان لرستان از شناسایی ۲۳۵ شهید ورزشکار در استان خبرداد.

به گزارش افلاک، عبدالله عزیزپور در نشست خبری اولین یادواره شهدای ورزشکار استان، که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد با اشاره به شناسایی ۲۳۵ شهید ورزشکار در استان، گفت: این یادواره هر سال در یک استان برگزار می‌شود، که در سال‌جاری با همکاری دستگاه‌ها ونهادهای فرهنگی در لرستان ۱۱ دی‌ماه، برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل کمیته‌های مختلف در برگزاری این یادواره، عنوان کرد: در سال گذشته و با شناسایی شهدای ورزشکار، به خانواده‌های آن‌ها در سطح استان، سرکشی انجام شده است. در این یادواره کتاب «دروازبانان بهشت» با محتوای شعر، و کتاب دیگری شامل زندگی نامه و وصیت‌نامه شهدای ورزشکار، که چاپ شده‌اند، رونمایی خواهند شد.

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به این‌که در این یادواره از خانواده شهدای ورزشکار استان تجلیل خواهد شد، ادامه داد: امیدواریم اجرای این برنامه فتح بابی برای اجرای برنامه‌های بعدی بوده که بتوانیم ذره‌ای از ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آن‌ها را جبران کنیم. این یادواره با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استان، سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل(ع) ، جهاد کشاورزی استان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم‌آباد، اداره‌کل کتابخانه‌های استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا