تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

برنامه 13 دیدار از رقابت های لیگ کشتی باشگاه های کشور اعلام شد.

به‌ گزارش ‌افلاک، برنامه 13 دیدار از رقابت های لیگ کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور شامل دیدارهای معوقه و دیدارهای هفته های دوم و سوم دور برگشت به شرح زیر است:

 دیدار تیم های کشتی فرنگی به میزبانی تیم شهدای مدافع حرم قم- سالن شهید حیدرنیا:

1- بیمه رازی – مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر (17 مهرماه- ساعت 17)

2- شهدای مدافع حرم قم-  مرحوم حسین خوجه وندی نوشهر (18 مهرماه- ساعت 10 صبح)

3- شهدای مدافع حرم قم- بیمه رازی (18 مهرماه- ساعت 17)

سرپرست: مسابقات شهرام چراغی

نماینده هیأت کشتی استان: محسن وزیری

سرپرست فنی: جواد کریمی (داور درجه یک بین المللی از تهران)

داوران: غلامرضا طاهرخانی (درجه یک بین المللی- قزوین) مزدک گیتی (درجه یک بین المللی- همدان) رضا علی اصغری (درجه دو بین المللی- گیلان) محمدعلی احمدی (درجه سه بین المللی- مازندران)

 دیدار تیم های کشتی آزاد به میزبانی تیم ایزی پایپ کاشان- شهر کاشان:

1- ایزی پایپ کاشان- رعد پدافند هوایی (18 مهرماه – ساعت 17)

2- ایزی پایپ کاشان- بیمه رازی (19 مهرماه ساعت 17)

سرپرست مسابقات: هادی حبیبی

نماینده هیأت کشتی استان: ابوالفضل شیرانی

سرپرست فنی: سید محمد عابد هاشمی نسب (داور درجه یک بین المللی از تهران)

داوران: هژار عباسی (درجه یک بین المللی- آذربایجان غربی) داود خوش منظر (درجه یک بین المللی- تهران) محمدرضا ستوده (درجه دو بین المللی- لرستان) محمد محمودیان (درجه سه بین المللی- اصفهان)

 

 

دیدار تیم های کشتی فرنگی به میزبانی تیم کشتی سینا صنعت ایذه – شهر ایذه:

1- سینا صنعت ایذه – رعد پدافند هوایی (18 مهرماه -ساعت 10 صبح)

2- پیام نور خوزستان – آکادمی امید نوروزی (18 مهرماه – ساعت 17)

3- سینا صنعت ایذه- آکادمی امید نوروزی (19 مهرماه- ساعت 10 صبح)

4- پیام نور خوزستان- رعد پدافند هوایی (19 مهرماه- ساعت 17)

سرپرست مسابقات: علی رفوگر

نماینده هیأت کشتی استان: امین کجباف

سرپرست فنی: مهدی آقاولی (داور درجه یک بین الملی از تهران)

داوران: نیما صادقی (درجه یک بین المللی- مازندران) وحید خوش طینت (درجه یک بین المللی- تهران) غلامرضا محمدنژاد (درجه دو بین‌المللی – مازندران) سیاوش مهتاب منش (داور درجه سه بین‌المللی- تهران)

 

 دیدار تیم های کشتی آزاد پاس رستم کلا و هلدینگ فراز (میزبان بهشهر – 20 مهرماه ساعت 17)

سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی

نماینده هیأت کشتی استان: غلامرضا نوری زاده

سرپرست فنی: کوروش تقی زاده (داور درجه یک بین‌المللی از بوشهر)

داوران: اکبر نصیری (درجه یک بین‌المللی– زنجان) امیرحسین رهنما (درجه یک بین‌المللی- سمنان) سعید نصرت پناه (درجه دو بین‌المللی- تهران) ساسان سالاری (درجه دو بین‌المللی- فارس)

 

دیدار تیم های کشتی آزاد به میزبانی ایزی پایپ کاشان- شهر کاشان:

1- رعد پدافند هوایی – ایزی پایپ کاشان (20 مهر ماه – ساعت 17)

2- رعد پدافند هوایی- هیأت کشتی مرند (21 مهر ماه – ساعت 10 صبح)

3- ایزی پایپ کاشان- هیأت کشتی مرند (22 مهر ماه- ساعت 17)

سرپرست مسابقات: شهرام چراغی

نماینده هیأت کشتی استان: ابوذر شیرانی

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (داور درجه یک بین‌المللی– البرز)

داوران: ناصر فروتن (درجه یک بین‌المللی- تهران) بهروز هندیجانی (درجه یک بین‌المللی – خوزستان) محمدعلی احمدی (درجه دو بین‌المللی – مازندران) وحید زارع رفیع (درجه سه بین‌المللی– البرز)

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا