تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با ابراز رضایت از وضعیت روحی و بدنی فرنگی‌کاران نوجوان ایران در آستانه حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان،‌ گفت: با هدف رسیدن به 10 مدال طلا پا به این مسابقات می‌گذاریم.

علیرضا لرستانی درباره آخرین وضعیت تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در آستانه حضور در رقابت‌های جهان، اظهار کرد: خدا را شکر فرنگی‌کاران نوجوان ایران همگی در بهترین وضعیت ممکن به سر می‌برند و شرایط تیم ملی عالی است. همه بچه‌ها سرشار از انگیزه هستند و آماده‌اند تا برای کسب بهترین نتایج به روی تشک بروند. نفرات نوجوان ما شایستگی ایستادن بر سکوی نخست جهان را دارند و زحمات زیادی متحمل شده‌اند تا برای کشورشان افتخارآفرینی کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان درباره پیش‌بینی خود از نحوه نتیجه‌گیری تیم ملی در این رقابت‌ها، گفت: بدون اغراق می‌گویم ما در هر مسابقه‌ای برای بهترین نتیجه و کسب همه مدال‌های طلا به میدان می‌رویم. در مسابقات قهرمانی جهان نیز برای کسب 10 مدال طلا عازم یونان می‌شویم چرا که معتقدم همه فرنگی‌کاران نوجوان ما شایسته رسیدن به این عنوان هستند. البته این را من نمی‌گویم بلکه خود کشتی‌گیران با چنین انگیزه‌ای تمرین می‌کنند و به چیزی جز طلا فکر نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه دوست دارد تعداد طلاهای فرنگی‌کاران نوجوان ایران در مسابقات جهانی یونان زیاد باشد، گفت: پیش از اینکه به فکر رفتن بر روی سکوی تیمی باشم دوست دارم طلاهای زیادی را دشت کنیم. به هیچ وجه علاقه ندارم که مثلا با 10 عنوان چهارمی قهرمان جهان شویم چرا که ورزش کشتی رشته‌ای انفرادی است و مانند فوتبال و بسکتبال گروهی نیست.

لرستانی درباره مهم‌ترین رقبای ایران در این رقابت‌ها، گفت: همه کشورها خوب هستند و سرمایه‌گذاری زیادی را بر روی رده‌های پایه انجام داده‌اند اما به هر حال کشورهای صاحب نام جهان همچون روسیه، آذربایجان،‌ گرجستان و ترکیه همواره بین تیم‌های برتر این مسابقات بوده‌اند و جزو رقبای اصلی ما محسوب می‌شوند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در پایان گفت: برای کسب عنوان قهرمانی جهان به یونان می‌رویم و ان‌شاءالله با تلاش و کوشش بچه‌ها بتوانیم مزد زحمات‌مان را بگیریم و بر سکوی نخست جهان بایستیم.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا