تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری می‌گوید کمیته ملی المپیک در سال 96 یک ریال به آنها نداده است.

به گزارش افلاک، علی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، درباره عملکرد فدراسیون وزنه‌برداری اظهار کرد: بهترین قاضی مردم هستند و زمانی که دل‌شان شاد می‌شود باید قضاوت‌ها را ببینیم. امیدواریم با حمایت مسئولان، مردم و رسانه‌ها راه خودمان را به خوبی ادامه دهیم.

وی با اشاره به اعتبارات فدراسیون تصریح کرد: با وزارت ورزش و جوانان بحث اعتبارات را بررسی و کارشناسی کرده‌ایم و بودجه در حال تجدیدنظر برای افزایش است. برنامه‌ها را اعلام کرده‌ایم که خوشبختانه وزارت توجه خاصی به آن کرده و می‌توانم این خبر خوشحال‌کننده را بدهم که وضعیت بودجه فدراسیون در آینده بهتر خواهد شد.

مرادی با بیان اینکه کمیته ملی المپیک در سال جاری که بیش از چهار ماه آن سپری شده هنوز یک ریال به فدراسیون وزنه‌برداری نداده است، افزود: با اینکه علت این مشکل را نمی‌دانم اما جای بررسی مجدد دارد و امیدواریم مشکلات این کمیته رفع شود تا مسائل حمایتی ورزشکاران برای اعزام‌ها و اردوها رفع شود تا بتوانیم باز هم در میادین مهم بین‌المللی مثل بازی‌های آسیایی و المپیک شاهد افتخارآفرینی وزنه‌برداران ایرانی باشیم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری یادآور شد: الان ردیف هفتم بودجه‌ریزی را در بین فدراسیون‌ها داریم ولی امیدواریم با این بررسی مجدد وضعیت بهتر شود.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا