تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از اختصاص بیش از 460 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح اشتغال فراگیر در استان خبر داد.

به گزارش افلاک، مهرداد غضنفری امرایی در جلسه شورای اشتغال فراگیر اظهار کرد: طرح اشتغال فراگیر باید مورد بازنگری قرار گیرد اما به صورت کلی چارچوب کار به این شکل خواهد بود که البته باید مورد تغییر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه این طرح باید به نحوی تغییر داده شود که دستگاه‎ها مجاب به اجرای آن شوند، ادامه داد: در همین راستا باید ظرف 24 تا 48 ساعت آینده تفاهم نامه‎ای که در مرکز صورت گرفته توسط دستگاه‎ها تنظیم و بر اساس بازنگری به امضا برسد.

غضنفری امرایی ادامه داد: در این طرح سهم شهرستان‎ها تنظیم و بین آنها حالت رقابتی ایجاد شود چراکه همه شهرستان‎ها ممکن است مدعی شوند و عرصه اگر رقابتی باشد بهتر بوده و کار به صورت موثرتری پیگیری می‎شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: باید بررسی شود موضوع رونق تولید در طرح بانک‎ها را با کندی در کار مواجه نکند و مانعی برای پرداختن به این موضوع نشود چراکه این موارد باید در کنار هم اتفاق بیفتند. در سامانه بهین یاب برای پرداخت تسهیلات موضوع چک برگشتی مانعی ندارد اما در این طرح بیان شده است.

غضنفری امرایی با بیان اینکه حدود 460 میلیارد تومان تسهیلات برای این طرح تعیین شده است، تصریح کرد: باید سهم بخشی را تعیین و مناطق را به عهده دستگاه‎ها گذاشته می‎شود و در این رابطه خود باید پاسخگو باشد.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا