تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

 

 مدیرعامل هلدینگ عمران و ساختمان تراز پی ریز و عضو هیات مدیره این هلدینگ به الیگودرز سفر می کنند.

 به گزارش پایگاه خبری افلاک ورزشی ،به دعوت نماینده الیگودرز، مدیرعامل هلدینگ عمران و ساختمان تراز پی ریز و عضو هیات مدیره این هلدینگ درخصوص احداث دهکده گردشگری سد حوضیان یکشنبه، ۱۲ آذرماه ۹۶ در الیگودرز حضور خواهند یافت و در جلسه ای که با حضور استاندار و مدیران استانی در الیگودرز تشکیل می شود نحوه واگذاری زمین جهت احداث این دهکده مورد بررسی و تصویب قرار خواهد گرفت.

با پیگیری های مجدانه نماینده الیگودرز و پس از نهایی شدن ارتقاء مهمانسرای جهانگردی به هتل چهار ستاره ؛ ساخت دهکده گردشگری با ۲۲ زیر پروژه در محل سد حوضیان با دستور اکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار هلدینگ عمران وساختمان تراز پی ریز وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری قرار گرفت .

دهکده گردشگری سد حوضیان با توجه به پتانسیل های موجود شهرستان الیگودرز در حوزه گردشگری, به یکی از کانون های مهم فعالیت های اقتصادی و تامین اشتغال تبدیل خواهد شد .

پس از انتخاب مشاور و تکمیل مطالعات دهکده گردشگری سد حوضیان با  نظارت نماینده الیگودرز و گذراندن تمامی مراحل لازم؛ و نهایی کردن انتخاب سرمایه گذار جهت اجرا؛ مدیران هلدینگ عمران و ساختمان تراز پی ریز به عنوان مجری طرح جهت انتخاب زمین روز یکشنبه ۱۲ آذرماه ۹۶ در الیگودرز حضور خواهند یافت .

 

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا