تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

 

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 ،170هزار قرص نان از لرستان به کرمانشاه ارسال شد.

 به گزارش پایگاه خبری افلاک ورزشی،مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12 در گفتگو اختصاصی با افلاک  گفت: پس از برگزاری جلسه ای فوق‌العاده برای تصمیم‌گیری درخصوص نحوه‌ی کمک به آسیب‌دیدگان زلزله در کرمانشاه، طی روز گذشته و امروز بیش از 170 هزار قرص نان به‌ صورت بسته بندی به مناطق زلزله زده ارسال شده است.

حشمت بهمنی، ضمن عرض تسلیت به هم‌وطنان به ویژه مردم داغدار استان کرمانشاه تصریح کرد: شرکت غله  و خدمات بازرگانی استان لرستان آمادگی لازم  جهت هر گونه کمک به عزیزان زلزله‌زده کرمانشاهی را دارد .

شرکت غله  استان  لرستان  نیز همانند دیگر دستگاهها و ارگانها  ضمن همدردی  با بازماندگان حادثه،  از همان اولین ساعات وقوع زلزله، به منظور کمک به هم‌میهنان زلزله زده استان کرمانشاه با  تشکیل کارگروهی هماهنگی‌ها و اقدامات لازم را انجام داده است.

بهمنی افزود: باتوجه به اعلام نیاز ستاد بحران استان کرمانشاه و هماهنگی به‌عمل آمده با اتحادیه خبازان شهرستان‌های استان لرستان، از ساعات اولیه شب گذشته تعدادی از خبازیها اقدام به پخت نان کرده و کارکنان شرکت غله نیز با حضور در این نانوایی‌ها خدمات لازم را ارائه می‌کنند.

وی تاکید کرد: شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان با تمام توان برای هر گونه کمک به زلزله‌زدگان آمادگی کافی دارد و در روزهای آینده نیز کمک‌های بیشتر از سوی شرکت ارسال خواهد شد

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا