تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

 

در پی شایعه برخی از کانال های خبری مبینی بر تغییر مدیر کل تامین اجتماعی لرستان ؛روابط عمومی سازمان این خبر را کاملا کذب وتشویش اذهان عمومی عنوان کرد .
 
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی افلاک ورزشی ،متاسفانه این روز‌ها با نزدیک شدم به معرفی کابینه جدید دکتر روحانی برخی از کانال‌های بی‌نام ونشان ووابسته به جریان‌های خاص با اخبار کذب وتشویش اذهان عمومی وجامعه اماری مورد هدف خود سعی در دلسرد کردن مدیران توانمند، خللاق و مردمی استان را دارند وبا منتشر کردن اخبار کاملا بی‌منبع وکذب سعی درگذاشتن چوب لای چرخ دولت تدبیر ومدیران ساعی وپرتلاش لرستان را دارند.
یکی از مدیرانی که عملکرد مطلوب وخدمت گذاری وی به مردم هماره مورد تحسین همگان بوده دکتر شهناز حمزه لویی مدیر کل توانمند، ساعی، مردمی واخلاق مدار تامین اجتماعی لرستان بوده که خدمات ماندگار وی به جامعه بزرگ سازمان تامین اجتماعی سال‌ها در اذهان همگان باقی خواهد ماند واین تلاش‌ها بار‌ها از سوی وزیر کار ورفاه تامین اجتماعی، رئیس سازمان تامین اجتماعی دکتر نوربخش، مجمع نمایندگان استان، استاندار ودیگر مسئولان مورد تقدیر ویزه قرار گرفته است.
متاسفانه برخی از کانالهای بی‌هویت با درج اخبار کذب سعی در خلل در برنامه‌های مدون مدیران دارند ویکی از مدیرانی که این روز‌ها از نیش‌ها و اخبار کذب این دوستان در امان نبوده مدیر کل سازمان تامین اجتماعی لرستان بوده است.
با توجه به رسالت خطیر ما در تنویر افکار عمومی با مدیران روابط عمومی  سازمان تامین اجتماعی کشور تماس گرفته ووی ضمن رد شایعه تغییر مدیر کل تامین اجتماعی لرستان و تکذیب آن به شدت از درج این خبر در برخی از کانال‌های خبری لرستان اظهار تاسف کرده و خواستار حذف این خبر از این کانال‌ها شد وی افزود: در صورت تکرار این اخبار کذب این سازمان حق شکایت از این کانال‌ها را برای خود محفوظ می‌دارد.
گفتنی است از سوی سازمان تامین اجتماعی، از حمزه لو به دلیل عملکرد کاملا مثبت وحمایت ویژه از خانواده بزرگ این سازمان در استان کمتر برخوردار لرستان بار‌ها مورد تقدیر قرار گرفته وهماره از وی به عنوان الگوی مناسب برای سایر استان‌ها یاد شده است. 

خبر :محمود داودی نژاد

 

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا