تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

مدیرکل تامین اجتماعی گفت: 735 هزار نفر در استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

به گزارش افلاک، شهناز حمزه‎لویی در مراسم همایش تکریم کارفرمایان و کارآفرینان، اظهار کرد: تامین اجتماعی تبلور خدماتش در سازمانی به نام تامین اجتماعی است و در دنیا کشورهای موفق کشورهایی بودند که در عرصه تامین اجتماعی حرف اول را زدند.

وی افزود: تامین اجتماعی با پوشش 42 درصدی در لرستان 735 هزار نفر را در استان پوشش می‎دهد. تامین اجتماعی استان علی‎رغم تمام بحران‎های که داشته است در خدمات خود کوتاهی نداشته و باعث شده یه رضایت نسبی را داشته باشد.

حمزه‎لویی با بیان اینکه از قشرهای مختلف جامعه هدف ما هستند، اضافه کرد: از سنوات قبل به دلیل بحران‎های که وجود داشت صنایع ما تحت‌الشعاع قرار گرفت و این تهدید باعث شده که برخی از صنایع ما تعطیل شوند و کارگران خود را برای دریافت بیمه بیکاری معرفی کنند. فشارهای که به کارفرمایان وارد شده است نتوانسته‎اند خدمات خود را در حوزه کارفرمایی ارائه کنند اما تامین اجتماعی با تمام توان در کنار کارفرمایان بوده است.

حمزه‎لویی با اشاره به پرداخت بیمه بیکاری، افزود: به 3100 نفر حدود 39 میلیارد تومان بیمه بیکاری در استان پرداخت شده است.95 درصد کارهای اداره به صورت الکترونیکی انجام می‎شود و از حالت سنتی خارج شده است.

وی اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی بزرگ و حجیم شده و 3 میلیون بازنشسته و بیش از 42 میلیون نفر بیمه شده دارد. 320 میلیارد تومان مطالبات داریم که امید می‎رود به همت کارفرمایان در بخش خصوصی و دولتی محقق شود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا