تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مبارزه با پولشویی یکی از راهکارهای تحقق عدالت است.

به گزارش افلاک، محمدرضا صفی‎خانی در کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در حوزه اصناف اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از ارکان شفافیت اقتصادی و ایجاد اقتصاد سالم در یک کشور است.

وی، پولشویی را یکی از معضلات سیستم اقتصادی عنوان کرد و گفت: باید پولی که قابلیت ورود به سیستم گردش پولی کشور را ندارد شناسایی کرد چراکه باعث مریض شدن اقتصاد می‎شود.

صفی‎خانی، شناسایی پول‎های کثیف را از مطالبات مردم برشمرد و اضافه کرد: مردم می‎خواهند در فضایی با اقتصاد سالم زندگی کنند و این مهم یکی از مهمترین اهداف نظام در کشور است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خاطرنشان کرد: ایجاد اقتصاد سالم از وظایف دولت‎ها بوده که نتوانستند آن را به خوبی به انجام برسانند و در خیلی از جاها شفافیت در اموال نیست.

وی با بیان اینکه هم اکنون هر ایرانی به طور متوسط پنج حساب بانکی دارد، ادامه داد: پول‎های سرگردان زیادی در اقتصاد کشور وجود دارد.

صفی‎خانی از وجود 400 میلیون حساب بانکی و 42 موسسه مالی و بانک در کشور خبر داد و با بیان اینکه اصناف باید در حساب‎های خود شفافیت مالی داشته باشند، افزود: در لرستان از این موضوع استقبال می‎شود اما باید در این رابطه شرح وظایف شود و اصناف تکلیف خود را در این رابطه بدانند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان یادآور شد: یکی از مطالبات مردم ایجاد عدالت بوده و مبارزه با پولشویی یکی از راهکارهای تحقق این مهم است.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا