تبلیغات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر سنجی

پر بازدیدترین های هفته

دسترسی سریع

 

 

جدول لیگ برتر

جدول لیگ 1

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت:تبلیغ دفاع مقدس تبلیغ فرهنگ ارزش‌ها و ارزش دفاع مقدس است این در حالی‌ است که این فرهنگ، یک فرهنگ ماندگار برای آیندگان خواهد بود.

به گزارش افلاک، حبیب‌الله خجسته‌پور  در آیین تودیع و معارفه مدیران کل پیشین و جدید بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با اشاره به این‌که نظام جمهوری اسلامی ایران به‌سمت ساختار تشکیل تمدن اسلامی پیش می‌رود، اضافه کرد: مدیریت جهادی گفتمان اهل‌بیت(ع) است این در حالی‌ است که بهترین کمک رسان دولت اسلامی نیز همان مدیریت جهادی خواهد بود.

وی همچنین اظهار کرد: ما در راستای دیدنی بودن نبردهای رزمندگان لرستان و معرفی حماسه‌های دلاوران لرستان کم‌کاری کرده‌ایم.

خجسته‌پور با بیان این‌که باید برنامه‌های هنری در راستای معرفی رزمندگان لرستان تهیه شود، ادامه داد: رزمندگان لرستان در برابر دشمن سر تعظیم فرود نیاوردند لذا باید راه‌های نوینی در جهت معرفی فرهنگ دفاع مقدس لرستان به کار گرفته شود.

وی با تاکید بر ایجاد حساسیت برای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطر نشان کرد: مدیران سابق بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان خدمات زیادی در راستای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان انجام دادند.

خجسته‌پور تاکید کرد: در راستای معرفی ارزش‌ها به‌طور عام و معرفی ایثارگری‌های لرستان به‌طور خاص تمام مسئولان و نیروهای مسلح و مردم مسئولیت دارند.

در این مراسم حجت‌الله ناصرپور به عنوان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس لرستان معرفی شد.

پیش از این یدالله دل‌آرام مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس لرستان بود.

نوشتن دیدگاه

بازگشت به بالا